بهترین بازارهای خاص برای مشاوران کدامند؟

بهترین بازارهای خاص برای مشاوران کدامند؟

بهترین بازارهای خاص برای مشاوران کدامند؟

کمبود فرصت شغلی برای اکثر مشاوران وجود ندارد. با این وجود ، اگر قبل از شروع کار اصلی ، بتوانید در یک بازار گوشه ای یا گرایش خاص درگیر شوید ، می توانید خود را در موقعیت یک متخصص در حال رشد و پیشرفت قرار دهید. اینها می توانند فرصت های سودآوری باشند زیرا بازار غالباً خالی بوده و از مشاوران رقیب اشباع نمی شود.

از تخصص و علاقه خود برای شروع یا گسترش مشاغل بسیار تخصصی مشاوره در یکی از این بازارهای جدید استفاده کنید.

مشاور باغبانی

مشاور باغبانی

مردم این روزها به طور فزاینده ای وقت بیشتری را در خانه می گذرانند و متعاقباً بیشتر در خانه های خود ، چه در داخل خانه و چه در خارج از خانه سرمایه گذاری می کنند. یک بخش با سرعت در حال گسترش در صنعت بهبود منازل ، محوطه سازی در فضای باز و باغبانی است .

صاحبان خانه ، از باغداران مشتاق تا افراد بدون انگشت سبز(بی تجربه) ، مشاوران باغبانی را برای راهنمایی در مورد برنامه ریزی ، توسعه و حفظ فضای زندگی شخصی در فضای باز استخدام می کنند. در نظر بگیرید که این روند را یک قدم پیشتر ببرید و در یک نوع خاص از باغبانی مانند باغ های آبی ، باغ های کلبه ای یا باغ های سنتی تخصص داشته باشید.

مشاور زندگی سبز

مشاور زندگی سبز

برداشتن یک مجله یا روشن کردن تلویزیون بدون ارجاع به مزایای سبز شدن و محافظت از محیط زیست ممکن نیست. نتیجه این که ، هم شرکت ها و هم افراد دارای آگاهی و تمایل فزاینده ای برای تبدیل شدن به شهروندان خوب جهانی هستند.

در بعضی موارد ، از طرف دولتها به شرکتها انگیزه اقتصادی داده می شود تا در کارهای روزمره خود استراتژیهای سازگار با محیط زیست را اتخاذ کنند. افراد همچنین وقتی کارآمدتر می شوند خانه های خود را از لحاظ مصرف انرژی با بهره وری بیشتر می سازند. این یک منطقه اصلی برای مشاوره های آگاه است که می توانند با ارائه تخصص و کارآیی در مصرف انرژی موفق شوند.

مشاور طراحی داخلی دفتر

مشاوره طراحی داخلی

دورکاران ، کارمندان ارتباط از راه دور و صاحبان مشاغل مستقر در خانه همه به یک چیز نیاز دارند: یک دفتر خانگی کارآمد  . تعداد افرادی که در خانه کار می کنند رو به رشد است و افرادی را که تمام وقت در خانه کار می کنند و از راه دور تلفنی کار می کنند ، شامل می شود. مشاوران طراحی دفتر خانگی برای کمک به برنامه ریزی و ایجاد فضایی کارآمد و ایمن استخدام می شوند.

به عنوان شاخه دیگری از این تخصص ، همچنین فرصت همکاری با دولت به عنوان مشاور وجود دارد. دولت در حال حاضر فرصت های ارتباط از راه دور را برای کارمندان و پیمانکاران ارائه می دهد ، و حتی برای ایجاد و ترویج برنامه های ارتباط از راه دور نیز بودجه ای وجود دارد. بهترین بازارهای خاص برای مشاوران کدامند؟

مشاور سازمان یا کارآیی

مشاوره سازمان و کارایی

از آنجا که مردم به دنبال کم کاری و کاهش استرس هستند ، برای کمک به متخصصان سازمان و کارآیی روی می آورند.  مشاور سازمان و یا بهره وری   متخصص در مشاوره حرفه ای است، صاحبان کسب و کار کوچک، و خانواده های بیش از حد بزرگ در مورد چگونگی کاهش ها ی حجم کاری موافق هستند.

مشاوران جهت ساماندهی همه چیز از میز و کمد گرفته تا گاراژها و اتاق ها طرح ارائه می دهند و به مشتریان کمک می کنند تا چگونگی بازیابی مجدد کنترل کار و زندگی خانگی را یاد بگیرند.

مشاور رنگ

مشاوره رنگ

به عنوان مثال ، رشته پزشکی با استفاده از رایزنی های رنگی به ایجاد محیط های صلح آمیز در اتاق های بهبودی بستری و مراکز درمانی سرطان کمک می کند.

صنعت خرده فروشی و صنعت رستوران نیز به دنبال استراتژیست های رنگ هستند. با تحقیقات بیشتر منتشر شده که نشان می دهد رنگ می تواند همه چیز را از رفتارهای خرید تا تحریک اشتها تحت تأثیر قرار دهد ، فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها به دنبال تعیین بهترین پالت های رنگی برای تحریک رفتارهای سودآور مشتری هستند. بهترین بازارهای خاص برای مشاوران کدامند؟

مشاور بازاریابی هزاره

مشاوره بازاریابی

در حالی که بومرهای کودک به دوران بازنشستگی نزدیک می شوند ، جوامع کوچک و متوسط ​​سعی در جذب نسل بعدی متخصصان جوان دارند. شهرهای کوچک غالباً با مناطق بزرگ و شهری که دارای تنوع بیشتر ، مکانهای تفریحی ، فرصتهای فرهنگی و گزینه های شغلی هستند ، در حال رقابت هستند.

مشاوران هزاره برای جوامع کوچکتر استخدام می شوند تا یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد نیروی کار آینده خود ، به این گروه بی نظیر بازاریابی کنند. مشاغل نیز در درک این جمعیت هدف به دنبال کمک هستند. برای کمک به شرکت ها در فروش این مصرف کننده از مشاوران بهره برداری می شود و از آنها خواسته می شود تا در مورد روابط کاری و برطرف کردن شکاف ارتباطی بین چند نسل مشاوره دهند.

مشاور شغل دوم

مشاوره شغل دوم

یکی دیگر از روندهای اشتغال مشاوران ، کمک به افراد برای ایجاد شغل دوم است. به طور معمول ، این به معنای کار با بومرهای کودک( کسی است که در دورهٔ انفجار جمعیّت پس از جنگ جهانی دوّم، یعنی در حدّ فاصل سال‌های ۱۹۴۶ و ۱۹۶۴ زاده شده‌باشد.)، کارآفرینان سریالی و بازنشسته است. این گروه از مشتریان قبلاً در یک حرفه موفق بوده اند و اکنون در جستجوی گروه بعدی هستند.

با این حال ، بر خلاف زمانی که 20 ساله بودند ، اکنون گزینه های بیشتری دارند و به دنبال مشاوره در مورد چگونگی انجام یک کار رویایی متفاوت با پرداخت ذاتی هستند. بهترین بازارهای خاص برای مشاوران کدامند؟

مشاور ارتقای کسب و کار

مشاوره ارتقای کار

جدایی از مرحله کار به مرحله دیگر می تواند برای افراد در تمام سطوح یک شرکت از جمله مالکان ، مدیران و کارمندان چالش برانگیز باشد. تقاضائی برای مشاوران متخصص در کار با شرکتهایی که در پروسه ارتقا هستند وجود دارد.

این نوع مشتری شامل مشاغل کوچک و متوسط ​​می باشد که برای سطح بعدی رشد آماده می شوند ، شرکت هایی که به دنبال فروش یا خریداری هستند یا اخیراً جزئی از ادغام یا خرید بوده اند و آن دسته از صاحبان مشاغل که سعی در تعریف جدید فرصت های بازار برای رشد دارند.

مشاور تصویر یا سبک

مشاوره تصویر

چه کسی نمی خواهد خوب به نظر برسد؟ همانطور که معلوم است ، تعداد زیادی از افراد به دنبال کمک به ایجاد یک سبک شخصی در لباس و نظافت خود هستند و حاضرند برای آن به یک مشاور تصویر پرداخت کنند. این روند احتمالاً ناشی از استفاده از استایل های شخصی توسط افراد مشهور است ، اما اکنون این سرویس به دنبال تامین خواسته های مورد نیاز روزمره مردم است.

مشتریان به طور معمول شامل زنان و مردان حرفه ای در مسیرهای شغلی ، داوطلبان اجتماعی ، نوجوانان با گرایش به برندها و مادران جدید هستند که سعی در سازگاری با بدن و سبک زندگی جدید دارند.

مشاور امنیت خانه

مشاوره امنیت

امروزه مشاوران امنیتی توسط صاحبان خانه استخدام می شوند تا در مورد مسائل مربوط به امنیت فیزیکی و آسیب پذیری های امنیتی سیستم های رایانه ای خانگی مشاوره دهند. افراد متخصص در زمینه امنیت فیزیکی چگونگی محافظت از خانه در برابر تهاجم خانه را تشخیص می دهند و ممکن است توصیه هایی در مورد سیستم های دزدگیر ، اتاق های امن و استفاده از گاوصندوق دیواری یا کف ارائه دهند.

متخصصان امنیت شبکه اطمینان حاصل می کنند که شبکه های بی سیم ایمن هستند و رایانه ها در برابر ویروس ها ، جاسوس افزارها و سایر بدافزارها محافظت می شوند و می توانند صاحبان خانه را در برابر سرقت رمزهای عبور ، حسابهای بانکی و سایر داده های شخصی و مالی غیرآسیب پذیر کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *