شغل مراقبت از کودکان در خانه

 شغل مراقبت از کودکان در خانه

 شغل مراقبت از کودکان در خانه

مراقبت از کودک یک مسئله اساسی برای والدین شاغل در همه جا است. اگر کار می کنید و فرزندانی دارید ، یکی از بزرگترین سؤالاتی که باید به آن پاسخ دهید این است: چه کسی هنگام کار کردن به فرزندانم اهمیت می دهد؟

بسیاری از والدین از برنامه های مهدکودک تجاری یا پرستار بچه ها دوری می کنند و به دنبال راه حل های مراقبت از کودک در خانه هستند که به فرزندانشان اجازه می دهد در خانه شخصی با سایر فرزندان مراقبت شوند.

اگر عاشق بچه ها هستید ، فوق العاده مسئولیت پذیر ، مراجع بی عیب و نقصی دارید و می توانید شرایط استرس زا را کنترل کنید ، ممکن است شغل مراقبت از کودک مستقر در خانه یک کار کوچک عالی برای شما باشد.

جوانب مثبت

در اینجا برخی از مزایای شروع شغل مراقبت از کودک مستقر در خانه ذکر شده است:

  • شما می توانید به عنوان بخشی از شغل خود از فرزندان خود نیز مراقبت کنید. 
  •  اگر تعطیلی شبها و آخر هفته های در اولویت است ، باید در برنامه قرار بگیرد. برنامه شما به احتمال زیاد ساعتهای کاری استاندارد را دنبال خواهد کرد و دیگر نیازی به تعطیلات آخر هفته یا تعطیلات ندارید.
  • اگر اشتیاق به آموزش دارید ، این فرصتی است که می توانید نقش اساسی در زندگی کودکان تحت مراقبت خود داشته باشید. شما می توانید از طریق بازی ها و فعالیت های سازمان یافته و تحریک آمیز ، رشد و پیشرفت آنها را تحت تأثیر قرار دهید ، و آنها را در هنگام بزرگتر شدن برای حضور در مدرسه آماده تر کنید. برای کودکان بزرگتر که بعد از ساعت مدرسه مراقبت می کنید ، می توانید در انجام کارهای خانه به آنها کمک کنید و عادت های خوبی برای مطالعه در سنین پایین ایجاد کنید.
  • هیچ کمبود مشتری بالقوه وجود ندارد ، زیرا والدین همیشه به دنبال مراقبت روزانه با کیفیت برای فرزندان خود هستند. و هرچه شهرت شما به عنوان ارائه دهنده بهتر شود ، تقاضای بیشتری برای خدمات شما بر اساس بازاریابی به صورت   چهره به چهره و زبانی ایجاد می شود .

منفی

برخی از چالش های بالقوه که ممکن است در صورت راه اندازی شغل مراقبت از کودک مستقر در خانه با آنها روبرو شوید:

  • بسته به میزان آمادگی خانه شما برای چنین مشاغلی ، هزینه های راه اندازی بسیار گسترده هستند. مناطقی که کودکان به آنها دسترسی خواهند داشت ، اگر در حال حاضر نباشند ، باید ایمن و متناسب با سن باشند. این شامل حیاط شماست ، زیرا کودکان باید در فضای بیرون از خانه بازی کنند. اسباب بازی ها و وسایل بازی در فضای باز و داخل خانه لازم است خریداری شوند.
  • برای محافظت از خود و کودکان تحت مراقبت شما باید بیمه ای جامع داشته باشید.
  • بسته به محل زندگی شما ، شرایط صدور مجوز می تواند دشوار باشد. قبل از تصمیم گیری در مورد شغل مراقبت از کودک مستقر در خانه ، حتماً الزامات قانونی را بررسی کنید.
  • مراقبت از چندین کودک در خانه شما به معنای اختصاص دادن بخش بزرگی از فضای زندگی شما به این کار است. اطمینان حاصل کنید که این کاری است که شما می خواهید قبل از شروع چنین سرمایه گذاری انجام دهید.
  • ممکن است لازم باشد کمکهای موقت را برای مواقع شلوغ کاری شما یا در شرایطی که بیمارید استخدام کنید . خانواده هایی که فرزندان خود را تحت مراقبت شما قرار می دهند باید به اعتبار شما اطمینان داشته باشند.

 شغل مراقبت از کودکان در خانه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *