منزل مشهد، امامت ۲۵ مشهد ایران تلفن محل کار: ۰۵۱۳۸۸۲۱۷۲۷ موبایل: ۰۹۱۵۳۰۸۵۲۸۲
دسته بندی ها: مشاور کسب و کار
Updated 4 ماه ago. بازگشت به بالا
Photo of مهندس امیرارسلان حدیدی
مدیر تیم مشاورین کسب و کار و مدیریت کان سلطان کان سلطان
محل کار بلوار اشرفی اصفهانی پشت تیراژه تهران 021 ایران
دسته بندی ها: مشاور کارآفرینی, مشاور کسب و کار, مشاور مدیریت, مهندس مشاور
Updated 4 ماه ago. بازگشت به بالا
شغل نت
موبایل: 09034963499
دسته بندی ها: مشاور کسب و کار
Updated 4 ماه ago. بازگشت به بالا

مشاورین کسب و کار ایران ، لیست مشاوران مدیریت در ایران، مشاوران کسب و کار ایران، مشاوران مدیریت ایران، مشاورین مدیریت ایران، دایرکتوری مشاورین ایران،

لیست تمامی مشاورین کسب و کار و مشاورین مدیریت در ایران با مشخصات کامل در این دایرکتوری موجود است. سایت کان سلطان برای رفاه حال کسانی که بدنبال مشاور کسب و کار و یا مشاور مدیریت هستند اقدام به طراحی و اجرای این مجموعه کرده است و در آن اگر مشاور کسب و کار یا مشاور مدیریت و یا مشاور کارآفرینی نیاز داشتید و خواستید از مشاوره کسب و کار سود ببرید می توانید به تناسب نیاز خود از بین شرکت ها و افراد موجود انتخاب کنید. “مشاوره مدیریت” Management consulting ترکیبی از دو کلمه است که عبارتی را شکل می‌دهند که بدون قرار گرفتن در یک جمله غیرقابل دسته‌بندی است . زیرا مشاوره مدیریت در طیف وسیعی از عناصر مدیریتی وجود دارد. شاید در طول دوران کاری خود با طیف گسترده‌ای از افرادی که خود را “مشاوران” نامیده‌اند ، ارتباط برقرار نموده باشد که می‌توانند یک فروشنده، تحلیل‌گر مالی یا تحلیلگر کسب‌وکار باشند. پس عبارت “مشاوره مدیریت” زمانی دقیق است که با اشاره به یک صنعت خاص و ارائه مشاوره علمی و عملی به مدیریت سازمان به منظور بهبود عملکرد سازمان در آن صنعت ، خود را معرفی نماید. مثلا مشاوره مدیریت بازاریابی و فروش.

مشاوره به معنی دریافت کمک حرفه ای و کسب اطلاعات لازم از افرادی است که صاحب تخصص و دانش در زمینه ی خاص هستند. دریافت اطلاعات و کسب مشاوره در همه ی زمینه می تواند کارساز و کارگشا باشد؛ مسائل پزشکی، درمانی، تحصیلی، علمی، خانوادگی، حقوقی، کسب و کار و غیره مواردی است که دریافت خدمات مشاوره ای می تواند در حل مشکل آن مفید باشد. مشاوره کسب و کار یکی از انواع مشاوره، راهنمایی و دریافت اطلاعات محسوب می شود. اگر نیاز دارید کسب و کار یا استارت آپی راه اندازی کنید، به شما پیشنهاد می دهیم قبل از شروع، از افراد ذی صلاح و صاحبت تخصص، مشاوره و راهنمایی بگیرید.