نرم افزار مشاوره

نرم افزار مشاوره – 17 نرم افزار برتر در مشاوره کسب و کار

نرم افزار مشاوره یکی از نیازهای شغل مشاوره کسب و کار است. شاغلین درکسب و کارهای مشاوره اشخاصی پویا و در حال تغییر هستند که همواره به دنبال ابزارهای جدید برای بهبود فرایندهای تجاری و بازده کلی آنها هستند. مشاوره همه چیز در مورد حرکت صحیح در زمان مناسب است و نرم افزار مشاوره مناسب برای موفقیت ضروری است.بر خلاف انواع دیگر نرم افزارها ، نرم افزارهایی که درشرکتهای مشاوره از آنها استفاده می شوند ، در هیچ یک از دسته بندیهای شناخته شده و معروف قرار ندارند. در عوض ، ترکیبی از انواع مختلف نرم افزار معمولاً بهترین راه حل کلی را ارائه می دهد.استفاده از ترکیبی از انواع مختلف نرم افزار برای ایجاد یک راه حل جامع ، به انعطاف پذیری مورد نیاز مشاوران برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود کمک می کند.با این حساب ، ما مهمترین دسته های نرم افزاری را که باید در نظر بگیرید در کنار 5 انتخاب برتر در هر دسته بندی ، گردآوری کرده ایم.خواندن را ادامه دهید تا در مورد بهترین نرم افزار مشاوره کسب و کار مورد نیاز خود اطلاعات کسب کنید.

از نرم افزار مشاوره کسب و کار چه انتظاری دارید

همانطور که ما در دسته بندی های مختلف برای یافتن وانتخاب نرم افزارهای مختلف تحقیق کردیم ، ابتدا به طیف وسیع تری از ویژگی هایی که هنگام خرید می پردازید ، پرداخته ایم. به معنای کلی ، نرم افزار مشاوره کسب و کار باید مزایای زیر را ارائه دهد:

انعطاف پذیری – از آنجا که مشاوره یک صنعت پویا است ، نرم افزار مشاوره کسب و کار باید بسیار انعطاف پذیرتر از سایر نرم افزارها باشد. مشاوران باید بتوانند در استفاده از نرم افزار خلاق باشند تا نیاز مشتریان خود را برآورده سازند.

قابلیت شخصی سازی – سرپرستان و مدیران باید گزینه ای را برای سفارشی کردن نرم افزار مشاوره خود داشته باشند تا با شیوه اداره کار و تیم های خود آنرا متناسب کنند. بعضی اوقات این سفارشی سازی در زمان خرید اتفاق می افتد ، در حالی که سایر انتخاب های نرم افزاری به مدیران اجازه می دهد تا در حین استفاده آن را سفارشی سازی کنند.

مقیاس پذیری – از آنجا که شرکت های مشاوره دائماً مشتری از دست می دهند ، نرم افزاری که از آن استفاده می کنند باید تا حد امکان مقیاس پذیر باشد. این مقیاس پذیری اغلب شامل گزینه های بدون قرارداد است که می توانید در صورت تمایل آنها را تغییر دهید. بهترین نرم افزار مشاوره کسب و کار ویژگی های اضافی را بصورت la-carte در اختیارتان قرار می دهد ، بنابراین بسته به نیاز شما و نیازهای مشتری خود می توانید انتخاب کنید .

پشتیبانی جامع مشتری – هر نرم افزاری را که برای شرکت مشاوره خود انتخاب می کنید ، اطمینان حاصل کنید که شرکت مادر، پشتیبانی کاملی به مشتری ارائه می دهد. بهترین نرم افزار مشاوره از طریق انواع کانالهای پشتیبانی مختلف ، مانند گفتگوی زنده ، خطوط تلفن و انجمن های آنلاین ، به شما 24/7 پشتیبانی می دهد.ما همچنین به جستجوی ویژگی های برتر پرداختیم تا در هر دسته از نرم افزارها جستجو کنیم و این ملاحظات اصلی را در هر بخش زیر ذکر کنیم.

 • انواع نرم افزار مشاوره کسب و کار
 • نرم افزار پروپزال
 • نرم افزار مدیریت پروژه
 • نرم افزار CRM
 • نرم افزار مالی و حسابداری

نرم افزار پروپزال

هدف از تهیه نرم افزارپروپزال این است که از طریق امکاناتی مانند الگوهای پیشنهادی و افزایش قابلیت پیگیری ، روند کلی تنظیم پروپزال را برای شما و مشتریانتان ساده تر کند. مهمترین ویژگی هایی که باید در نرم افزارپروپزال در نظر بگیرید عبارتند از:

سرعت – بهترین گزینه های نرم افزار پروپزال به شما امکان می دهند با سرعت پیشنهادهای جدیدی را ایجاد و ارسال کنید. و اغلب در قالب های از پیش ساخته شده قرار دارد که فقط نیاز دارد تا به جای ایجاد یک سند کاملاً جدید از ابتدا ، زمینه های خاصی را پر کنید.

اتوماسیون – اتوماسیون در صنعت فناوری امروز پادشاه است و نرم افزار پروپزال باید بتواند فرآیند پیشنهاد شما را به صورت خودکا30ر انجام دهد بنابراین تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که در صورت آماده بودن ، روی دکمه ارسال کلیک کنید. بهترین نرم افزار پروپزال بقیه را برای شما انجام می دهد بنابراین نیازی به تکیه بر چندین ابزار مختلف نیست.

قابلیت پیگیری – هنگامی که پیشنهادی ارسال می کنید ، می خواهید بدانید چه زمانی مشاهده و امضا شده است. بهترین نرم افزار پروپزال به شما این امکان را می دهد تا ببینید مشتری در چه زمانی قسمتی از پیشنهاد خود را تکمیل کرده است و به شما پیشنهادی می دهد.

در اینجا گزینه های برتر نرم افزاری برای استفاده مشاوران را می آوریم:

1- Practice Ignition نرم افزاری است که به شما کمک می کند تا پیشنهادات جامعی ایجاد و آنها را مستقیماً به مشتری خود ارسال کنید تا بتوانید راحت تر پولی را که برای خدمات خود سزاوار آن هستید کسب کنید. این نرم افزاریک پروسه پیشنهادی بسیار کارآمدتر را ایجاد می کند که شما را به جلو سوق می دهد.

ویژگی ها:

نرم افزار مشاوره
Practice Ignition
 • ایجاد پروپزال ساده با یک کتابخانه از الگوهای قابل تنظیم
 • امکان جمع آوری پرداخت های یک باره و تکراری درست براساس پیشنهادات شما
 • داشبورد جامع کسب و کار ، بنابراین می توانید به راحتی جریان نقدی ، فروش و درآمد را کنترل کنید
 • قابلیت های امضای الکترونیکی تا مشتریان بتوانند پروپزال شما را با راحتی بیشتر امضا کنند
 • سیستم تفسیر عمیق به مشتریان شما اجازه می دهد تا بازخورد یا اعتراض را مستقیماً به پروپزال اضافه کنند
 • ادغام با نرم افزار حسابداری شخص ثالث مانند QBO و Xero ، به همراه نرم افزار گردش کار مانند Zapier و XPM

2- Proposify که در آن هدف، امکان پذیرکردن انجام تمامی مراحل پیشنهاد به سادگی است ، بطوریکه انجام کاراز آغاز تا پایان ممکن باشد. این یک نرم افزار مشاوره مقرون به صرفه است که به شما کمک می کند تا سطح دیگری از طراحی بصری را به پروپزال خود اضافه کنید ، به دنبال این ایده که این امر باعث بهبود بیشترراحتی مشتریان شما خواهد شد.

نرم افزار مشاوره

ویژگی های پروپزال:

 • الگوهای پروپزال کاملاً قابل تنظیم به شما امکان می دهد ویدیو و سایر عناصر بصری اضافه کنید
 • دسترسی به تلفن همراه به مشتریان شما اجازه می دهد تا پیشنهادات را از طریق مرور بررسی کنند
 • همکاری تیمی برای ارتباط بهتر بین تیم ها و پیگیری مهلت های مهم
 • جداول تعاملی تا مشتری شما بتواند لیستی از خدمات مختلفی را که ارائه می دهید انتخاب کند
 • API عمومی برای ادغام با CRM و ابزارهای نرم افزاری فاکتور سازی خود

3- PandaDoc نرم افزار مشاوره ای است که برای تیم های فروش ، تیم های بازاریابی و تیم های رهبری شرکت ساخته شده است. این نرم افزار پیشنهادی برای شرکتهای پرتلاش است که به دنبال جذب سریع مشتری بیشتر هستند ، و بر اساس کارآیی و تجزیه و تحلیل قرار دارد.

نرم افزار مشاوره

ویژگیهای نرم افزار مشاوره PandaDoc

 • عملکرد مبتنی بر وب به شما امکان می دهد تا زمانی که به اینترنت متصل هستید ، در هر مکان و زمانی پیشنهادهایی را ایجاد کنید
 • تجزیه و تحلیل پیشرفته که نماهای پیشنهادی ، زمان مشاهده پیشنهادات و موارد دیگر را دنبال می کند
 • طرح پیشنهادی قابل برنامه ریزی با یک کتابخانه از الگوهای آماده برای ویرایش و آماده استفاده متناسب با انواع شرایط مختلف
 • عملکرد الکترونیکی امضا برای سریعتر امضا کردن
 • ویژگی های همکاری تیمی که به کارکنان شما امکان می دهد تا بر روی پیشنهادات مشترک کار کنند و به مشتریان خود در طول پروپوزال اطلاع دهند

4- BidSketch یک نرم افزار مشاوره پیشنهادی است که برای صرفه جویی در وقت و برای تمرکز بر نیازهای مشتری شما اختصاص دارد. این می تواند به شما کمک کند دقیقاً به یاد داشته باشید که چه چیزی باید به پیشنهادات خود بیفزائید ، همچنین انواع ابزارهای دیگر را نیز شامل می شود که می توانید برای افزایش درآمد و موفقیت کلی از آنها استفاده کنید.

نرم افزار مشاوره

ویژگی های BidSketch:

 • کتابخانه ای پر از الگوهای پیشنهادی که می توانید به راحتی اطلاعات شخصی را برای مشتری پر کنید
 • ویژگی های منحصر به فرد فروش بالا به شما امکان می دهد هزینه و خدمات اختیاری را برای مشتری خود در نظر بگیرید
 • اتوماسیون مراحل پیشنهاد ، بنابراین مشتریان شما فقط منتظر اطلاعات بیشتر نیستند
 • سیستم اطلاع رسانی عمیق که شما را با تمام اقداماتی که مشتری شما در حال انجام است ، به روز می کند با امکان ادغام با سایر نرم افزارهای مشاوره ای مانند SalesForce ، Zapier و موارد دیگر

5- Qwilr یک نرم افزارمشاوره پیشنهادی است که بر ویژگی های طراحی بصری و ساده متمرکز شده است و ایجاد پیشنهادهای بصری و شخصی را برای شما آسان تر می کند. این نرم افزار با سایر ویژگی هایی که دارد برای سنجش موفقیت در پیشنهادات به شما کمک می کند ، ابزاری مفید برای هر شرکت مشاوره است.

نرم افزار مشاوره

ویژگی های Qwilr:

 • ویژگی های طراحی متمرکز ، کمک می کند تا نام تجاری شما در تمام الگوهای پیشنهادی قابل مشاهده باشد
 • افزایش قابلیت های امنیتی که شامل حفاظت از رمز عبور ، محدودیت های مشاهده و محدودیت های زمانی است
 • ویژگی های گزارش دهی به شما امکان می دهد تا ببینید مشتری ها چه مدت پیشنهادات شما را مشاهده می کنند و بیشترین زمان را در چه بخش هایی سپری می کنند
 • ادغام با نرم افزار شخص ثالث برای ادامه کار در کسب و کارتان بدون هیچگونه وقفه
 • عملکرد جامع همکاری تیم ، فرایند ویرایش و تصویب را ساده تر می کند

نرم افزار مدیریت پروژه

نرم افزار مدیریت پروژه به تیم ها کمک می کند تا به طور همزمان در چندین پروژه بهتر همکاری کنند. مهمترین ویژگی هایی که برای نرم افزار مدیریت پروژه در نظر گرفته شده است عبارتند از:

 • سهولت استفاده – قابلیت استفاده برای هر نرم افزاری مهم است ، اما استفاده از آن برای نرم افزار مدیریت پروژه بسیار مهم است. بهترین نرم افزار مدیریت پروژه دارای آموزش های درون سیستم به همراه واسط های ساده است که باعث دسترسی بیشتر اعضای جدید تیم می شود.
 • همکاری در زمان واقعی – نرم افزار مدیریت پروژه به شما امکان می دهد تا در زمان واقعی با سایر اعضای تیم همکاری کنید. متداول ترین شکل های این کار شامل اظهارنظر و عملکرد پیام رسانی مستقیم است.
 • عملکرد گزارشگری – اگر می خواهید بدانید تیم شما به خوبی عمل می کند ، نرم افزار مدیریت پروژه شما باید دارای عملکرد گزارشگری جامع باشد. بهترین گزینه ها گزارش های قابل تنظیم را برای ردیابی میانگین زمان اتمام کار ، کارهای ناقص و موارد دیگر ارائه می دهند.

در اینجا گزینه های برتر نرم افزار مدیریت پروژه برای شرکتهای مشاوره آورده شده است:

1- Mavenlink یک نرم افزار مدیریت پروژه است که برای کمک به کسب و کار مشاوره در به حداکثر رساندن استفاده و بهبود حاشیه های کلی اختصاص داده شده است. اگر به دنبال یک نرم افزار مشاوره کسب و کار همه در یکی هستید ، قطعاً می خواهید Mavenlink را بررسی کنید. این نرم افزار بر ایجاد مشارکتی ترین محیط تا حد امکان تمرکز دارد تا بتوانید بازده خود را افزایش دهید.

نرم افزار مشاوره

ویژگی های Mavenlink:

 • داشبورد اجرایی بینش عمیق تری در مورد استفاده از منابع خود به شما می دهد ، بنابراین می توانید مناطقی را که نیاز به کار دارند و تیم هایی که به طور استثنایی کارهایی را انجام می دهند بهبود بخشید.
 • ویژگی های جامع برنامه ریزی منابع به شما کمک می کند بطور واقعی بفهمید که کارمندان چگونه وقت خود را می گذرانند
 • داشبورد با مرور کلی ساده نگاهی سریع به پروژه هایی که شما مدیریت می کنید و منابعی که مورد استفاده قرار می گیرد فراهم می کند
 • ادغام با سایر نرم افزارهای مشاوره تجاری مانند CRM و ابزارهای حسابداری

2- Avaza یک نرم افزار مدیریت پروژه است که بر سادگی بیشتر از قابلیت های دیگر متمرکز است.  آنچه شما برای مدیریت پروژه های مشتری خود نیاز دارید را از طریق گزارش ، اتوماسیون و ادغام مفید فراهم می کند.

2- Avaza یک نرم افزار مدیریت پروژه است که بر سادگی بیشتر از قابلیت های دیگر متمرکز است.

ویژگی های Avaza:

 • داشبورد ساده و جامع به شما امکان می دهد تا بر اساس نوع اطلاعاتی که می خواهید ، نماها را به راحتی تغییر دهید
 • نامه های الکترونیکی را به وظایف تبدیل کرده و از طریق یک سیستم اظهار نظر مفید ، بیشتر با هم تیمی ها همکاری کنید
 • برای کاربران نقش ایجاد کنید و بر اساس آن نقشها آنها را به پروژه های مختلف اختصاص دهید
 • ابزارهای همکاری مشتری به شما این امکان را می دهد که به مشتریان اجازه دهید تا در پروژه های خاص کمک کنند
 • فرآیندهای خود را از طریق قالب ها ، همگام سازی تقویم و کارهای تکراری و عملکرد هزینه به صورت خودکار انجام دهید

3- نرم افزار مدیریت پروژه Zoho قدرتمند در بررسی عمیق و تجزیه و تحلیل و تجسم اطلاعات است. اگر به دنبال درک عمیق درباره پروژه هایی هستید که روی آن کار می کنید ، Zoho یک انتخاب کامل است.

نرم افزار مدیریت پروژه Zoho قدرتمند در بررسی عمیق و تجزیه و تحلیل و تجسم اطلاعات است.

ویژگی های Zoho:

 • دارای برنامه های تلفن همراه در آیفون و آندروید به منظور سرعت بخشیدن به پروژه ها حتی در خارج از دفتر
 • مدیریت اسناد به تیم شما امکان دسترسی به اسناد مهم را در زمان واقعی می دهد
 • برای کلیه پروژه های خود نمودار گانت ایجاد کنید تا پیشرفت کلی پروژه را تجسم کنید
 • همکاری یکپارچه برای تیم ها و مشتریانی که برای موفقیت بیشتر همکاری نزدیک با یکدیگر دارند
 • ساعتهای قابل قبول برای پرداخت را ردیابی کنید تا بتوانید به درستی پرداخت کنید

4- Accelo یک نرم افزار مدیریت پروژه است که برای کارآیی بیشتر و موفقیت بهتر بر اتوماسیون متمرکز است. این نرم افزار با ابزارهای جامع برنامه ریزی پروژه ، انتخاب فوق العاده ای برای ترکیب با نرم افزار مشاوره شما محسوب می شود.

Accelo یک نرم افزار مدیریت پروژه است که برای کارآیی بیشتر و موفقیت بهتر بر اتوماسیون متمرکز است. این نرم افزار با ابزارهای جامع برنامه ریزی پروژه ، انتخاب فوق العاده ای برای ترکیب با نرم افزار مشاوره شما محسوب می شود.

ویژگی های Accelo:

 • ابزار ردیابی پروژه های سنگین ، بنابراین هرگز از حلقه کاری خارج نمی شوید
 • گزارش خودکار ، صورتحساب ، مصوبات زمانی و سایر اعلان ها به صورت خودکار
 • عملکرد برنامه ریزی تیم ، تیم شما را در مسیر نگه می دارد و شما از آنچه همه انجام می دهند مطلع هستید
 • نمودارهای گانت را برای تجسم بهتر زمانی بکشید و رها کنید
 • برای شناسایی ناکارآمدی یا نیازهای زیاد ، وقت را ردیابی کنید

5- Workfront یک نرم افزار مدیریت پروژه ایجاد کرده که مقیاس پذیر و انعطاف پذیر باشد. این برنامه مبتنی بر ابر دارای قابلیت های زیادی است که می تواند به شما در انجام مشاوره خود در سطح بالایی کمک کند.

nt یک نرم افزار مدیریت پروژه ایجاد کرده که مقیاس پذیر و انعطاف پذیر باشد. این برنامه مبتنی بر ابر دارای قابلیت های زیادی است که می تواند به شما در انجام مشاوره خود در سطح بالایی کمک کند.

ویژگی ها

 • ابزارهای همکاری گسترده تیمی که شما را به طور یکسان با مشتری و کارمندان مرتبط می کند
 • گردش خودکار امور، بنابراین شما می توانید یک فرایند مدیریت پروژه ساده تر ایجاد کنید
 • ویژگی های گزارش در زمان واقعی به شما کمک می کند تا در هر لحظه در معرض دید باشید
 • همگام سازی یکپارچه بین دستگاه های مختلف
 • کاملا متناسب با نیازهای شما و نیازهای مشتری شما قابل تنظیم است

نرم افزار CRM

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) بخش مهمی از ماتریس نرم افزار مشاوره کسب و کار است ، زیرا اغلب آنها با تعداد زیادی مشتری متفاوت در هر مورد کار می کنند. نرم افزار CRM برای مدیریت آسان تر ، تمام سوابق مشتری و اطلاعات مهم مرتبط را در یک مکان نگه می دارد. بهترین نرم افزار CRM ویژگی های زیر را به شما ارائه می دهد:

 • شخصی سازی – اگر نتوانید اطلاعات مورد نیاز مشتری خود را ببینید ، نرم افزار CRM به هیچ وجه عمل نمی کند. بهترین نرم افزار CRM گزینه های سفارشی سازی زیادی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید داشبورد خود را برای نمایش اطلاعات خود انتخاب کنید.
 • تجزیه و تحلیل پیشرفته – بهترین نرم افزار CRM باید این امکان را برای شما فراهم کند تا بتوانید تجزیه و تحلیل عمیق مشتری و تعامل خود را با آنها انجام دهید. شما باید بتوانید گزارشاتی را تهیه کنید که می تواند برای مصارف شخصی شما صادر شود.
 • رابط کاربری ساده – این احتمال وجود دارد که تقریباً همه افراد در سازمان شما از نرم افزار CRM خریداری شده استفاده کنند. به همین ترتیب ، باید دارای یک رابط کاربری ساده باشد که یادگیری یا استفاده از آن چندان دشوار نباشد.

1- HubSpot CRM گزینه های نرم افزاری زیادی را ارائه می دهد ، اما نرم افزار CRM آن کاملاً رایگان است ، و این یک انتخاب عالی برای کنترل بودجه برای شرکت های مشاوره محسوب می شود.  تجزیه و تحلیل مفیدی را فراهم می کند و یک رابط کاربری ساده دارد که برای یادگیری و استفاده بسیار آسان است.

HubSpot CRM گزینه های نرم افزاری زیادی را ارائه می دهد ، اما نرم افزار CRM آن کاملاً رایگان است ، و این یک انتخاب عالی برای کنترل بودجه برای شرکت های مشاوره محسوب می شود. تجزیه و تحلیل مفیدی را فراهم می کند و یک رابط کاربری ساده دارد کهبرای یادگیری و استفاده بسیار آسان است.

ویژگی های HubSpot CRM:

 • برخی از ویژگی های بازاریابی و عملکردی که به طور معمول با نرم افزار CRM ارائه نمی شود را دارد
 • رابط قابل مشاهده که همه چیز را که باید ببینید به سهولت نمایش می دهد
 • فروش و فعالیت مشتری را از طریق ادغام و همگام سازی با Gmail و Outlook اتوماتیک می کند
 • قالب های ایمیل ایجاد کنید و عملکرد آنها را اندازه بگیرید
 • اعلان ها در زمان واقعی با باز کردن ایمیل و بارگیری پیوست ها ، شما را همزمان با مشتری هابه روز می کنند
 • با مشتریان مستقیماً از داخل سیستم تماس بگیرید و آنها را برای اهداف گزارش در آینده وارد کنید

2- Pipedrive یک نرم افزار CRM است که قابلیت تنظیم آسانی دارد و بر ایجاد تصویری از خطوط فروش شما که از سایر نرم افزارها دیداری تر است تمرکز دارد. درنهایت ، به کارکنان شما کمک می کند تا به سرعت آنچه نیاز مشتریان و مراحل بعدی روند فروش است را ارزیابی کنند.

Pipedrive یک نرم افزار CRM است که قابلیت تنظیم آسانی دارد و بر ایجاد تصویری از خطوط فروش شما که از سایر نرم افزارها دیداری تر است تمرکز دارد. درنهایت ، به کارکنان شما کمک می کند تا به سرعت آنچه نیاز مشتریان و مراحل بعدی روند فروش است را ارزیابی کنند.

ویژگی های Pipedrive:

 • دارای قابلیت کشیدن و رها کردن و یک رابط کاربری آسان برای جابجایی معاملات بین مراحل مختلف است
 • ویژگی پیش بینی فروش به شما کمک می کند تا درآمد را پیش بینی کنید و بفهمید که معاملات به چه صورتی بیشتر موفق می شوند
 • سیستم یادآوری مفید شما را از طریق ایمیل و اطلاعیه های تلفن همراه به روز می کند
 • برنامه های تلفن همراه در دستگاه های iOS و Android برای دسترسی سریع به اینترنت
 • برای همگام سازی فعالیت ها و جلسات موجود ، با Google Drive ادغام شوید

3- Salesforce بزرگترین نرم افزار CRM در بازار با تمرکز بر خدمت به مشتری در سطوح شرکتی است. و گزینه های شخصی سازی و گسترده ترین طیف از ویژگی ها را در کل ارائه می دهد.

Salesforce بزرگترین نرم افزار CRM در بازار با تمرکز بر خدمت به مشتری در سطوح شرکتی است. و گزینه های شخصی سازی و گسترده ترین طیف از ویژگی ها را در کل ارائه می دهد.

ویژگی های Salesforce:

 • گزینه های سفارشی سازی آسان و گسترده به شما امکان می دهد یک راه حل CRM واقعاً منحصر به فرد و هدفمند ایجاد کنید
 • رابط بصری میزان آموزش مورد نیاز برای کارمندان را به حداقل می رساند
 • پشتیبانی مشتری مفیداز طریق کانالهای مختلف به صورت 24/7 در دسترس است
 • ویژگی های گزارش عمیق به شما کمک می کنند تا در مورد مشتری های خود اطلاعات بیشتری کسب کنید
 • ادغام های گسترده امکان استفاده یکپارچه از Salesforce با یک نرم افزار دیگر را در اختیار شما قرار می دهد

4- Copper یک نرم افزار CRM است که به طور خاص برای شرکت هایی که از Google G Suite استفاده می کنند ساخته شده است. در واقع ، این تنها نرم افزار CRM است که گوگل خود از آن استفاده می کند. این نرم افزار CRM بر سهولت استفاده و جنبه بصری تمرکز دارد.

 Copper یک نرم افزار CRM است که به طور خاص برای شرکت هایی که از Google G Suite استفاده می کنند ساخته شده است. در واقع ، این تنها نرم افزار CRM است که گوگل خود از آن استفاده می کند. این نرم افزار CRM بر سهولت استفاده و جنبه بصری تمرکز دارد.

ویزگیها:

 • دارای افزونه Google Chrome برای افزودن مخاطبین و ردیابی ایمیلهایی که در زمان واقعی باز شده اند
 • رابط کاربری آسان با سبک بصری و سادگی برنامه های Google مطابقت دارد
 • با پیوند دادن پرونده های مرتبط ، ایمیل و رویدادهای تقویم ، بسیاری از مراحل دستی را خودکار کنید
 • با Google Hangouts ادغام شوید تا با تیم خود و پیشرفت آنها در زمینه هدایت مخاطبین همگام باشید
 • عملکرد گسترده گزارشگری مستقیماً به Google Sheets متصل می شود

نرم افزار صورتحساب و فاکتوردهی

جمع آوری دریافتی ها یکی از مهمترین بخش های مشاور بودن است. اگر روشی آسان و کارآمد برای وصول وجه از مشتری خود ندارید ، می تواند به سرعت دردسری برای شما و آنها شود. نرم افزار صورتحساب و فاکتور به شما کمک می کند تا حسابداری خود را پیگیری کنید. بهترین گزینه ها در این گروه باید ویژگی های زیر را ارائه دهند:

 • انعطاف پذیری پرداخت – بهترین نرم افزار صورتحساب انعطاف پذیری را در انواع پرداخت هایی که می توانید بپذیرید به شما می دهد. با ظهور راههای پرداخت مختلف مانند PayPal و Venmo ، نرم افزار صورتحساب که شما انتخاب می کنید باید گزینه پذیرش انواع مختلف پرداخت را به شما ارائه دهد.
 • Templates – برای سریعتر و کارآمدتر کردن کارها برای شما ، مهم است که نرم افزار صورتحساب از الگوهای خاصی تهیه شود. همچنین این نرم افزار به شما امکان می دهد برای انعطاف پذیری بیشتر الگوهای خود را ایجاد کرده یا الگوهای موجود را ویرایش کنید.
 • واحد پول بین المللی – اگر شما به مشتریان بین المللی سرویس می دهید ، نرم افزار صورتحساب شما می تواند توانایی تبدیل هزینه ها به ارزهای بین المللی را به شما بدهد. به این ترتیب ، شما می توانید از از دست رفتن مشتریان بین المللی خود جلوگیری کنید.

1- Practice Ignition  بیشتر از پروپوزال را انجام می دهد. شما می توانید پرداخت را از طریق کارت اعتباری یا نقل و انتقال بانکی از طریق پروپوزال خود بپذیرید. این بدان معناست که شما قبض پرداخت را قبول می کنید و منتظر نیستید فاکتورها را پاک کنید. Practice Ignition تقریباً نرم افزاری مناسب برای مشاوران تجارت است.

Practice Ignition بیشتر از پروپوزال را انجام می دهد. شما می توانید پرداخت را از طریق کارت اعتباری یا نقل و انتقال بانکی از طریق پروپوزال خود بپذیرید. این بدان معناست که شما قبض پرداخت را قبول می کنید و منتظر نیستید فاکتورها را پاک کنید. Practice Ignition تقریباً نرم افزاری مناسب برای مشاوران تجارت است.

ویزگیها:

 • به شما امکان می دهد درست قبل از پیشنهادات خود ، پرداختی ها را جمع کنید
 • ادغام یکپارچه با Xero و QBO برای خودکار کردن صورتحساب
 • کتابخانه خدمات ارائه نقل قول های دقیق را آسان می کند
 • امکانات موجود در داشبورد امکان نظارت بر جریان وجوه نقدی و پرداخت پروژه را آسان می کند

2- Xero یک شرکت نرم افزاری حسابداری جامع است که راه حل جامع صورتحساب برای مشاغل مشاوره نیز ارائه می دهد. با داشتن امنیت بیشتر و کتابخانه بزرگی از قالب های از پیش ساخته ، این نرم افزار صورتحساب انتخاب خوبی برای مشاغل کوچک و بزرگ مشاوره است.

 Xero یک شرکت نرم افزاری حسابداری جامع است که راه حل جامع صورتحساب برای مشاغل مشاوره نیز ارائه می دهد. با داشتن امنیت بیشتر و کتابخانه بزرگی از قالب های از پیش ساخته ، این نرم افزار صورتحساب انتخاب خوبی برای مشاغل کوچک و بزرگ مشاوره است.

ویژگی های Xero:

  • سیستم یادآوری خودکار ، مشتریان را از پرداخت های ناشی از بازه های زمانی قابل تنظیم مطلع می کند
  • احراز هویت دو مرحله ای باعث می شود کاربران غیرمجاز از دسترسی به فاکتورهایی که برای مشتری های خود ارسال می کنید جلوگیری کنند
  • برای افزایش بازده کلی و نرخ پرداخت ، فاکتورهای کلی ارسال کنید
  • برای راحتی بیشتر فاکتورهای تکراری ایجاد کنید
  • با دستگاه های تلفن همراه خود فاکتورها را ارسال کنید

  3- Quickbooks نام بزرگ دیگری در صنعت نرم افزار حسابداری است و صورتحساب و ارائه صورتحساب آن نشان دهنده قابلیت اطمینان است. Quickbooks توسط Intuit ساخته شده است ، همان شرکتی که TurboTax را ایجاد کرده است ، بنابراین در حال حاضر اعتماد بالایی به این محصول وجود دارد.

  Quickbooks نام بزرگ دیگری در صنعت نرم افزار حسابداری است و صورتحساب و ارائه صورتحساب آن نشان دهنده قابلیت اطمینان است. Q

  ویژگی های Quickbooks:

   • برای امنیت بیشتر ، پیوندهای رمزگذاری شده در فاکتورها ایجاد و از طریق پیامک و ایمیل ارسال کنید
   • انواع پرداخت های مختلفی از جمله ApplePay و نقل و انتقال بانکی رایگان پذیرفته شده است
   • فاکتورهای کاملاً قابل تنظیم که می توانید از ابتدا یا به کمک یک الگو ایجاد کنید
   • سپرده ، تخفیف و سایر شرایط خاص را به فاکتورهای خود اضافه کنید
   • هشداردر هر زمان که مشتری یک فاکتور را مشاهده یا پرداخت کرده است

   4- Wave Accounting  گزینه های مفید صورتحساب و فاکتور را ارائه می دهد. کار با این نرم افزار بسیار آسان است و دارای رابط کاربری ساده ای است که درک آن آسان است.

    Wave Accounting گزینه های مفید صورتحساب و فاکتور را ارائه می دهد. کار با این نرم افزار بسیار آسان است و دارای رابط کاربری ساده ای است که درک آن آسان است.

   ویزگی ها:

   • تکرار عملکرد فاکتور ، شما را در مسیر نگه می دارد و به شما کمک می کند تا به موقع با هر یک از مشتری های خود ارتباط مالی برقرار کنید
   • سیستم اطلاع رسانی مفید در موعد پرداخت هزینه ها را به مشتری یادآوری می کند
   • شامل نرم افزار حسابداری رایگان است که یکپارچه با فاکتورهای شما ادغام می شود
   • از طریق برنامه های iOS و Android فاکتورها را ایجاد کنید
   • به راحتی وضعیت فاکتور و اظهارات مشتری را در یک مکان مشاهده کنید

   5- FreshBooks نام بزرگی در صنعت نرم افزار حسابداری است و به راحتی می توان دلیل آن را دید. نرم افزار صورتحساب این شرکت جامع ، بصری دلپذیر و بسیار آسان برای استفاده است. با استفاده از ویژگی های اتوماسیون و راحتی ، با این نرم افزار فاکتورها به هیچ وجه مشکل پیدا نمی کنند

   FreshBooks نام بزرگی در صنعت نرم افزار حسابداری است و به راحتی می توان دلیل آن را دید. نرم افزار صورتحساب این شرکت جامع ، بصری دلپذیر و بسیار آسان برای استفاده است. با استفاده از ویژگی های اتوماسیون و راحتی ، با این نرم افزار فاکتورها به هیچ وجه مشکل پیدا نمی کنند

   ویزگی ها:

   • الگوهای ایجاد فاکتورهای دقیق. گزینه های بیشتری را برای ایجاد فاکتورهای زیبا ارائه می دهد که باعث تحت تأثیر قرار دادن مشتری شما خواهد شد
   • پرداخت با کارتهای اعتباری و Apple Pay را بپذیرید
   • یادآوری ها و پیگیری های را با مشتری خود به طور خودکار انجام دهید تا در دراز مدت زمان بیشتری را برای شما صرفه جویی کند
   • سپرده ها را در فاکتورهای خود بگنجانید تا بتوانید راحت ترپروژه های خود را شروع کنید
   • زمان پیگیری کار و هزینه هایی که برای این پروژه متحمل شده اید را در فاکتور وارد کنید

   سایر نرم افزارها

    1. نرم افزار مدیریت زمان – اگر احساس می کنید که در طی روز وقت کم می آورید ، ممکن است بخواهید یک راه حل مدیریت زمان را در نظر بگیرید. این ابزار به شما امکان می دهد مدت زمان کار بر روی هر پروژه را ردیابی کرده و مناطقی را شناسایی کنید که بتوانید کارآمدتر شوید.
    2. نرم افزار مدیریت قرارداد – بسیاری از بنگاههای مشاوره با قراردادها کار می کنند و در عصر تکنولوژی امروز ، مدیریت آن قراردادها دشوار نیست. نرم افزار مدیریت قرارداد تمام قراردادهای شما را درون سیستم مدیریت می کند و انعطاف پذیری و دید بیشتری را با روند کلی امضای قرارداد به شما می دهد.
  0 پاسخ

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *