چالش های نیازمند به مشاوره

چالش های نیازمند به مشاوره – 10 تا از بزرگترین چالشهایی که مشاغل امروز با آن روبرو هستند (و به مشاوران نیاز دارند)

اگر شما هم یکی از صاحبان کسب و کارهای متعددی هستید که کارهای بی شماری را باید انجام دهید و همه کارهایی را که نیاز به انجام دارند را دست تنها دارید انجام می دهید ، یااگر یک مشاور هستید که به صاحبان مشاغل در مواردی که خارج از تخصص آنهاست، کمک می کنید ، با این لیست چالش های نیازمند به مشاوره آیا برخورد نکرده اید؟

ما در زمانه ای فوق العاده سریع و در حال تغییر، به خصوص برای مشاغل زندگی می کنیم . در نظر بگیرید که در یک نسل واحد ، مشاغل مجبور شده اند با کانالهای بازاریابی کاملاً جدید (وب و شبکه های اجتماعی) سازگار شوند ، تصمیم بگیرند که چگونه در این حیطه وارد شده و در استفاده از فناوری های جدید سرمایه گذاری کنند و در یک بازار جهانی به رقابت بپردازند – چیزهایی که به سختی برای والدین ما و نسل پدربزرگ و مادربزرگ ها قابل تصور بود.

یکی از تأثیرات جانبی این تغییرات و رشد سریع این است که هیچ مدیرعاملی – یا هیچ کارمندی – در آن موضوع – نمی تواند متخصص در همه چیز باشد. این شاید ، همیشه درست بوده ، اما هرگز به این وضوح نبوده است.

به همین دلیل ، به نظر من ، برخی از بزرگترین چالش هایی که امروزه مشاغل با آن روبرو هستند به بهترین شکل با مشاوران واجد شرایط حل می شوند. مراجعه به یک مشاور به مدیران عامل کمک می کند تا تخصص و مهارت های لازم را برای رفع مشکلات خاص در مواقع خاص اضافه کنند تا بتوانند بهترین نتایج ممکن را ارائه دهند.

برخی از چالش هایی که من مشاغل را با آن روبرو می بینم که به بهترین وجه با کمک یک مشاور مرتفع می شوند عبارتند از:

عدم اطمینان در مورد آینده

قدرات پیش بینی روند مشتری ، روند بازار و غیره برای تغییر اوضاع اقتصادی بسیار حیاتی است ، اما همه مدیر عامل ها قدرت پیش بینی کننده ای مانند وارن بافت ندارند. روی آوردن به یک مشاور آموزش دیده برای خواندن و پیش بینی این روندهای مهم می تواند تفاوت بین آینده روشن و تاریک شرکتی را نشان دهد.

مدیریت مالی

یکی از چالش های نیازمند به مشاوره ، مدیریت مالی مجموعه و شرکت شماست. بسیاری از مدیر عاملان افرادی ایده پرداز هستند. این بدان معناست که آنها در تصویرسازی های بزرگ و تفکر واگرا عالی هستند ، اما با مواردی مانند گردش پول ، حاشیه سود ، کاهش هزینه ها ، تأمین اعتبار و غیره چندان آشنا نیستند. مشاغل کوچک و متوسط ​​ممکن است به CFO تمام وقت احتیاج نداشته باشند ، اما با استخدام یک مشاور مالی که بتواند در صورت لزوم به ایفای نقش بپردازد بهتر عمل می کنند.

نظارت بر عملکرد

استفاده از یک مجموعه معنی دار از شاخص های عملکرد که به کسب و کار بینش لازم را بدهد در مورد چگونگی عملکرد مهم است. اکثر کارمندانی که می شناسم ، متخصص در زمینه توسعه KPI و چگونگی جلوگیری از مشکلات اساسی و چگونگی استقرار بهترین معیارها نیستند تا آنها را به تصمیم گیران اطلاع دهند. در بیشتر موارد ، شرکتها به شاخصهای مالی بسیار ساده ای تکیه می کنند که کانال های گزارش دهی شرکت را محدود می سازند.

مقررات و اجرا

با تغییر بازار و فناوری ها ، قوانین و مقررات نیز تغییر می کنند. بسته به صنعت شما ، این امر می تواند بسیار منطقی تر باشد که یک مشاور برای کمک به این حوزه ها به جای تلاش برای درک پیچیدگی ها از سوی خودتان وارد کنید تا به دلیل عدم رعایت احتیاط های لازم جریمه نشوید و وضعیت بدتر نشود.

شایستگی ها و استخدام استعداد های مناسب

از چالش های نیازمند به مشاوره یافتن نیروهای کاری مناسب است ، یک تجارت کوچک و متوسط ​​ممکن است نیازی به نیروی انسانی تمام وقت یا استخدام کارکنان نداشته باشد ، اما در دوره های اوج رشد ، پیدا کردن افراد مناسب و توسعه مهارت های مناسب ، کلید اصلی آینده پایدار است. مراجعه به یک مشاور متخصص برای پیدا کردن کارمندان مورد نیاز شما در چنین حالتی یک سرمایه گذاری عاقلانه است.

فن آوری

از آنجایی که فناوری ها عملاً با سرعت نورتغییر می کنند ، نوآوری یا عقب ماندن شرکت ها بسیار مهم است – اما بسیاری از مدیرعامل ها قبل از وجود بسیاری از این فناوری ها ، که کسب و کار خود را آغاز کرده اند! مشاوران می توانند برای تلفیق فن آوری های جدید ، به ویژه موبایل ، توسعه برنامه ها و رایانش ابری بسیار حیاتی باشند.

انفجار داده

نسل پدربزرگ ها مطمئناً نیازی به مقابله با ترابایت داده ها یا نگرانی در مورد آنچه باید با آن انجام داد نداشته اند. 90٪ از داده های جهان در دو سال گذشته ایجاد شده اند و مدیریت ، ایمن نگه داشتن و استخراج روندها از تعداد روزافزون داده هایی که شرکت شما تولید می کند ، باید در دست یک حرفه ای واجد شرایط باشد که بتواند بیشترین سود را از آن داده ها برای شما کسب کند.

خدمات مشتری

به چالش های نیازمند به مشاوره باید ارائه خدمات فوری به مشتری را هم افزود. در دنیای سریع امروز ، مشتریان انتظار خدمات فوری را دارند – و می توانند به سرعت در اینترنت بچرخند تا نارضایتی خود را در كمتر از دو ساعت ازخدمات نارضایت بخش به اشتراک بگذارند. مشاوران می توانند راه هایی برای بهبود خدمات به مشتری در قرن بیست و یکم بیابند.

حفظ شهرت

در همین راستا ، به دلیل اینکه مشتریان می توانند هرگونه نارضایتی را بسیار عمومیتر و با صدای بلندتر از گذشته ابراز کنند ، مشاغل مجبورند اعتبار آنلاین خود را نظارت و حفظ کنند. و در حالی که این یک کار مهم است ، فرد مناسب برای اینکار شخص ثالثی است که می تواند با فاصله مشخصی از کار، نظارت و وساطت را داشته باشد.

تشخیص موقع پذیرش تغییر

فرزند زودهنگام یا دیر بازی؟ مشاوران می توانند به مدیران عامل كمك كنند تا تعیین كنند كه چه موقع تغییر را تحمل می كنند و چه موقع ادامه دهند. همه چیزهای جدید بهتر نیستند ، اما در هر صورت تغییر اجتناب از خطر است. یک حرفه ای خارج از سازمان می تواند با این تصمیمات تفاوت ایجاد کند.

ما در دوره ای از تغییر مداوم برای آینده غیر قابل پیش بینی زندگی می کنیم: تغییر یک امر طبیعی است. آماده سازی و پذیرش آن تغییر با سرمایه گذاری در نوع مشاوره مناسب ، بهترین راه برای برطرف کردن این چالش ها است.

آیا شما با چالش های نیازمند به مشاوره دیگری مواجه هستید؟ چه چیزی را ممکن است به لیست اضافه کنید؟ در زیر نظر دهید و کان سلطان از ادامه بحث خوشحال خواهد شد …

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *