چگونه دوست من از فروش یک کتاب الکترونیکی ساده 400000 دلارپول درآورد.

کتاب الکترونیکی – چگونه دوست من از فروش یک کتاب الکترونیکی ساده400,000 دلارپول درآورد.

قدمهای دقیقی که وی برداشته تا از تمرکز روی یک محصول سود ببرد

من چند بار ذکر کرده ام که چگونه یکی از دوستان من از فروش یک کتاب الکترونیکی ساده و بی ارزش 400 هزار دلار درآمد داشته است. چند نفری از من سؤال کرده اند ، بنابراین ، من می خواستم قدم های دقیقی را که وی برداشته ، با شما درمیان بگذارم ، با توجه به اینکه خودم هم کنجکاو بودم.

در حالی که تصمیم نگرفته بودم که کتاب الکترونیکی بفروشم ، دوستم الهام بخش من شد تا کتابی رایگان بنویسم که بیش از 40،000 بار بارگیری شد.

کتابی که از کتاب الکترونیکی دوست من الهام گرفته شده با نام “Crush It” نامگذاری شده و در آن روش های معرفی وبلاگ و ابزارهای اساسی را که برای بازاریابی از آن استفاده می شودرا به اشتراک گذاشته ام.

جریان های یک مکان عجیب و غریب

دوست من وقت برای نوشتن کتاب الکترونیکی نداشت. او مثل من بود و همیشه پست های کوتاه وبلاگ می نوشت. ایده نوشتن کتاب الکترونیکی همیشه وجود داشت ، اما او هرگز این کار را نکرد.

هنگام تعطیلات در یک مکان عجیب و غریب (فکر می کنم بالی بود ، اما نمی توانم بیاد بیاورم و مهم هم نیست) برق قطع شد. این اتفاق به ظاهر غم انگیز برای یک وبلاگ نویس به او فرصت و بهانه ای برای نشستن و نوشتن کتاب الکترونیکی خود را داد.

در طی چند روز ، وی به لطف قطع برق شروع به نوشتن کتاب الکترونیکی خود کرد و متوقف نشد. موقعیت عجیب و غریب ، همراه با اتفاقات تولید شده توسط آن ، مقاومت را برای شروع از او گرفت.

پس از نگارش كتاب ، او آنرا تصحيح كرد ، و با چند دلار به صورت آنلاين ، سر و شکلی به آن داد و آن را در وبلاگ وردپرس خود قرار داد.

او برای یک لحظه هم باور نکرده بود که کتاب خوبی است. من یکی از خوانندگان اولیه کتاب وی بودم. در حالی که زندگی من با آن تغییر نکرد ، ولی یک چیز ظریف پیش آمد: این کتاب کمک کننده بود و همه مراحل را به تازه کار یاد می داد.

پس رمز موفقیت وی چه بود و چه اتفاقی افتاده بود. بیائید تا آن را بررسی کنیم.

قیمت را مناسب انتخاب کرد

برچسب قیمت این کتاب 19،95 دلار بود که در مقایسه با بسیاری از کتابهای الکترونیکی دیگر که وبلاگ نویسان برای فروش ارزان به عنوان آهنربا (در اصل خرید ارزان که منجر به افزایش فروش می شود) بالا بود.

بیست دلار برای یک کتاب الکترونیکی تقریباً همان مبلغی است که برای یک کتاب مناسب و معقول که توسط نویسنده مشهوری مانند تیم فریس نوشته شده است ، پرداخت می کنید. (او تیم فریس نبود ، اما اجازه نداد که این عقیده او را از کارهایی که انجام می دهند باز دارد).

وی با تعیین قیمت مناسب ، توانست خیلی سریعتر از اکثر وبلاگ نویسان در گوشه بازار خود ، به 400K دلار برسد.

به خودش ایمان داشت

بخشی از دلایلی که وی از یک کتاب الکترونیکی ساده 400 هزار دلار ساخت این است که دوست من به خودش اعتقاد داشته است. وی بعد از موفقیت کتاب، برای مربیگری مبلغ 1500 دلار در ساعت هزینه دریافت می کرد. این عقیده او درباره خودش بود که او را از وبلاگ نویس معمولی به یک حرفه ای ارتقا داد.

او کتاب الکترونیکی خود را بدون هیچگونه غرور و یا بدون اینکه به دیگران بگوید که از آنها بهتر است ، نوشت. این کتاب سرشار از فروتنی ، روشنگری و مفید بود.

آنچه که او در مورد استعداد خود اعتقاد داشت این بود که او می تواند به مردم آموزش دهد ، نه این که اوفردی ویژه یا بهتر از آنها باشد.

افرادی که می توانند چیزهای مفیدی را به صورت آنلاین آموزش دهند ، می توانند همانطور که وی انجام داده است ، 400K دلار درآورند.

مانند یک متخصص عمل کرد

وی نشان داد که یک متخصص است و از وبلاگ خود با ارائه شواهد استفاده می کند تا از دیدگاه خود حمایت کند. در آن زمان ، او یک وبلاگ نویس مشهور نبود اما این مانع از معرفی او به عنوان یک متخصص نشد.

همه ما متخصص هستیم ، حتی اگر بیل گیتس در بازار رایانه نباشیم. کافیست شما یک نام خانوادگی داشته باشید و یک متخصص باشید و کتابی بنویسید که 400K دلار درآمد دارد.

چگونه دوست من از فروش یک کتاب الکترونیکی ساده 400,000 دلارپول درآورد.

گفتن از تجربه ها

این فقط مراحلی نبود که او به من بعنوان یک خواننده آماتور داد. او با صحبت کردن از تجربه خود الهام بخش شد. این افکار و احساسات او بود که شما را به آنچه قرار بود مانند ارتباط با روند شروع یک وبلاگ ، مرتبط کرد.

کتاب های الکترونیکی که به خوبی از تجربه صحبت می کنند و چند داستان را به اشتراک می گذارند به خواننده کمک می کنند.

آن را کوتاه نگه داشت

شاید فکر کنید کتاب الکترونیکی وی طولانی است و سالها طول کشید تا آن را بنویسد. این طور نیست.

کتاب برای نوشتن چند روز لازم داشت و دو ساعت خواندن آن طول می کشد. این یک خواندن ماراتنی نبود و طول آن باعث جذابیت آن شد. برچسب قیمت کتاب الکترونیکی شما و ارزشی که ارائه می دهد هیچ ارتباطی با طول آن ندارد ، فقط این سودمندی است که قیمت را تعیین می کند.

آن را به لیست پستی خود ارسال کرد

اولین اقدامی که وی کرد، ارسال کتاب الکترونیکی به لیست پستی وی بود. چند نفر آن را خریدند ، و سپس افرادی که از آن لذت می بردند آن را به صورت ارگانیک برای دوستان خود به اشتراک گذاشتند.

هیچ برنامه تبلیغاتی بازاریابی فانتزی وجود نداشت و یا از طریق آژانس تبلیغاتی برای تبلیغ در رسانه های اجتماعی برای کتاب خود اقدام نکرد. استراتژی بازاریابی وی مانند کتاب الکترونیکی ساده بود و این تنها چیزی است که لازم است. سودمندی کتاب الکترونیکی از زاویه بازاریابی وی بود نه اندازه لیست ایمیل یا قدرت بازاریابی وی.

آن را الهام بخش کرد

کتاب الکترونیکی در مورد موضوعی خشک یعنی راه اندازی یک وبلاگ بود ، و او آن را الهام بخش کرد. مهم نیست که در مورد چه موضوعی می نویسید ، اضافه کردن الهام ، افراد را به سمت عمل سوق می دهد و این عملی است که باعث می شود کتاب الکترونیکی با ارزش باشد.

نحوه ارائه وی برای راه اندازی یک وبلاگ بسیار استاندارد بود – اما واقعیتی که شما را برای اقدام به این کار مجبور می کند قابل توجه بود. همین دلیل است که من بلاگر شدم. ممکن است الهام بخشی به نظر احمقانه یا کم عمق به نظر برسد ، اما همه ما وقتی که حرکت می کنیم بکمک آن بیشتر تلاش می کنیم.

تمام مراحل کار را فاش کرد

کلیه مراحل از طریق تصاویردر کتاب گنجانده شده است. او چیزی را در کتاب الکترونیکی خود کم نگذاشت و اطلاعات خاص را پنهان و مخفی نمی کند.

کتاب الکترونیکی دوست من به معنای واقعی کلمه راهنمایی برای راه اندازی یک وبلاگ و شروع کار بود. بدون راهنما ، شما با جستجو در Google و دنبال کردن نظرات افرادی که هرگز این کار را نکرده اند ، گیر می افتید.

مردم به شما خواهند گفت چه نمی توانید انجام دهید. آنها به ندرت به شما می گویند که چه کاری می توانید انجام دهید.

آن را به عنوان یک ویژگی در وبلاگ خود معرفی کرد

یکی از مکانهایی که کتاب الکترونیکی دوست من بیشتر دیده می شد در صفحه وبلاگ وی بود. وقتی به وبلاگ وردپرس وی بروید، در نوار کناری راست ، در بالا ، پیوندی به کتاب الکترونیکی وی هست.

اگر وبلاگ وی را دوست داشتید ، نمی توانید کتاب الکترونیکی او را از دست دهید. افرادی که کتاب وی را در صفحه اصلی پیدا کردند ، مانند من ، بخش عمده ای از درآمد 400K دلاری او را فراهم کردند.

آن را در پادکست ها تبلیغ کرد

به عنوان یک وبلاگ نویس ، او اغلب برای انجام مصاحبه های پادکست دعوت می شد. دانلود پادکست اکثرا بدون پرداخت است ، بنابراین دوست من با یک استراتژی درخشان روبرو شد: او پادکست را می ساخت و وقت خود را تا زمانی که می توانست در لینک دادن پادکست به کتاب الکترونیکی خود صرف می کرد.

این درخواست کوچک ناچیز باعث شد تا افرادی که هرگز وبلاگ را نخوانده اند کتاب الکترونیکی مورد نیاز خود را پیدا کنند و آن را بخرند تا درمورد آنچه که او تدریس می کند یاد بگیرند.

پی پال را پذیرفت

راه های بی پایانی برای دریافت پول آنلاین وجود دارد که باعث اتلاف وقت شما می شود و باعث می شود روند کار رارها کنید.

ایده مستقیمی که دوستم داشت این بود که یک روش پرداخت را انتخاب کند که بیشتر افراد در سراسر جهان به آن دسترسی داشته باشند. او به جای معرفی پیچیدگی داشتن سبد خرید با تسهیلات بازرگانی ، تصمیم گرفت فقط پی پال را بپذیرد.

این تصمیم دلیل دیگری بود که وی توانست 400K دلار بدست آورد. وی پرداخت از طریق روشی را که قبلاً از آن استفاده کرده بود ، برای مردم آسان کرد و از آنها حمایت کرد .

این روش پذیرش پول شاید ارزان ترین نیست ، اما این امکان را برای او فراهم کرد تا به افراد بیشتری دسترسی داشته باشد ، که بسیار مهمتر بود.

محتوای همیشه سبز نوشت

کتاب الکترونیکی که دوستم نوشت ، غیر وابسته به زمان بود.

شاید چند سال پیش آن را خوانده اید یا امروز آن را بخوانید ، ولی هنوز هم مرتبط است ، منهای تعدادی از افزونه های نرم افزاری قدیمی که دیگر مورد استفاده نیستند.

هنگامی که شما کتاب الکترونیکی می نویسید ، اگر آن را همیشه سبز (به معنای آن که نشود گفت چه زمانی نوشته شده است و همیشه مرتبط باشد) بنویسید ، می توانید در سال های بعد از آن درآمد کسب کنید. آخرین باری که من بررسی کردم ، این کتاب 400K دلار درآمدساخته بود.

بسیار محتمل است که بخاطر نحوه نگارش آن ، سالها بعد هم درآمد کسب کند. 

مسیر دیگری را ایجاد کرد

علیرغم 400K دلار که کتاب الکترونیکی کسب کرده است ، کاری که انجام داد (که حتی درآمد بیشتری هم کسب کرد) این بود که به دوستان دوستم برای شغل مربیگری و تدریس آن را اهدا کرد.

افرادی که کتاب وی را می خواندند ، متوجه او شدند و تعاملات را شروع کردند. برخی از این تعامل ها منجر به جلسات مربیگری با بیش از1000 دلار در هر ساعت شدند. پیگیری این که چند ساعت مربیگری از کتاب الکترونیکی می شود ساخت غیرممکن است ، اگرچه باید بیش از 400K دلار باشد.

داشتن یک کتاب الکترونیکی یک امکان شروع مکالمه به شما را می دهد که می تواند باعث ایجاد شغل شما شود و به شما مشتری ارائه دهد. یا می توانید فقط از طریق کتاب الکترونیکی درآمد کسب کنید و سپس آن را رها کنید – این هم خوب است!

برای آن وقت گذاشت

کتاب الکترونیکی وی موفقیت یک شبه نبود. زمان برد تا 400K دلار برای وی انباشت. چند سال طول کشید و وی با سرمایه گذاری مقداری از پول در توسعه کار خود ، این درآمدرا بیشتر کرد.

وی به پیشروان مربیگری در جهان پرداخت داشت و در برنامه هایی مانند A-Fest شرکت کرد . این سرمایه گذاری ها باعث شد تا وی شبکه خود را گسترش داده و راه هایی برای همکاری با افراد همفکر پیدا کند – بنابراین باعث شد تا 400K دلاررشد کند.

از این شاخه به آن شاخه نپرید

یکی از دلایلی که کتاب الکترونیکی به این اندازه درآمد کسب کرد این بود که مخاطبان وی کانال های رایگان دیگری داشتند که از طریق آن می توانستند به کارهای وی دسترسی پیدا کنند.

وسوسه کسب درآمد از همه چیز فقط باعث می شود که دسترسی شما به شدت محدود شود.

آنچه خوب اتفاق می افتد این است که از دو کانال درآمد کسب کنید تا بتوانید به مردم این امکان و اجازه را بدهید که آنها چیزی به صورت رایگان هم داشته باشند. از طریق منابع رایگان است که افراد شما و هر کتاب الکترونیکی که نوشتید را پیدا می کنند.

اگر تمام کاری که انجام می دهید این است که افراد را تلکه کنید ، ممکن است آنها هرگز با کار شما در تماس نباشند.

مردم پست های وبلاگ رایگان دوستم را خواندند ، و درصدی از این افراد تصمیم گرفتند در یادگیری خود بیشتر پیش بروند و 19.95 دلار را برای کتاب الکترونیکی خود خرج کردند.

بخشی از درآمد حاصل را اهدا کنید

ساخت 400K دلار خوب است. آنچه دوست من از طریق eBook خود به من آموخته است ، و من امروز از آن استفاده می کنم ، بخشیدن برخی از عواید است.

بخشی از پولی که وی جمع آوری کرده است برای پروژه های خیرخواهانه استفاده می شود و به افرادی که از او حمایت می کنند ، پس می دهد. نگه داشتن تمام آن پول برای خودتان می تواند باعث شود موهبتی که به شما هدیه داده را فراموش کنید.

از آنچه را که می خواهید دریافت کنید ، به دیگران کمک کنید تا آنچه را که می خواهند دریافت کنند.

اینگونه است که شما می توانید از بدست آوردن پول زیادی از یک کتاب کوتاه کوتاه و کاملا ساده برخوردار شوید.

از آن کم نگذاشت

کتاب الکترونیکی کامل نوشته شده بود و نیازی نبود که کنار گذاشته شود. دوستم در برابر اصرار برای نوشتن کتاب جدید کتاب الکترونیکی مقاومت کرد و نسخه جدید خود را برای سالهای زیادی کنار گذاشت.

پروژه های دیگری نیز وجود داشت ، اما کتاب الکترونیکی او همیشه زنده و در پس زمینه درخشان ماند.

مقاومت در برابر وسوسه کنار گذاشتن کتاب الکترونیکی وی یکی از دلایلی بود که باعث شد 400 هزار دلار نصیب اوشود. کتاب الکترونیکی وقت داشت که مانند یک خورش خوب بجوشد و عطر و طعمش جا بیافتد.

این چیزی است که من امیدوارم که شما یاد بگیرید

  • مفید باشید
  • صبر مهم است
  • الهام بخشی به مردم
  • به افراد دیگر در این فرآیند کمک کنید
  • همه با الهام گرفتن از شخص دیگری شروع می کنند

اینگونه است که هر کسی می تواند 400 هزار دلار از کتاب الکترونیکی ساده ی ساده کسب کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *