کسب و کار ویراستاری

کسب و کار ویراستاری

کسب و کار ویراستاری

اگر به جزئیات توجه دارید ، خواندن را دوست دارید و تجربه ای در زمینه نوشتن مطالب ساخت یافته داشته باشید ، شاید شروع کار تصحیح و ویراستاری ممکن است کار دوم عالی باشد.

دلایل زیادی وجود دارد که شما صاحب شغل تجاری شوید ، وکسب و کار ویراستاری گزینه خوبی است . با این حال ، شما باید برای چالش های اجتناب ناپذیر که با شروع یک تجارت پیش می آید ، آماده باشید.

هزینه های راه اندازی نسبتاً کم

گذشته از لوازم اداری استاندارد ، هزینه های اصلی راه اندازی را می توان به نگهداری نسخه فعلی مایکروسافت ورد و اشتراک های آنلاین به راهنماهای سبک استاندارد و چند کتاب محدود کرد.

هیچ نیازی به فروشگاه لنیست

این کاری است که می تواند منحصراً ادر خانه شما انجام شود. این امر نه تنها می تواند محیط کار راحت تری ایجاد کند بلکه می توانید  هزینه های  مربوط به دفتر را کاهش دهد.

آموزش رسمی یا مجوز لازم نیست

در دسترس بودن طیف گسترده ای از مشتریان بالقوه

این توانایی ها شامل افرادی می شود که به دنبال رزومه ، نامه های تحت پوشش یا سایر اسناد مهم برای کسب و کارهایی که به ویرایش حرفه ای پیشنهادات یا گزارش های دقیق ، کمک کنند. شما می توانید وسیع ترین سطح مشتری ممکن را جستجو کنید ، یا می توانید تخصص خود را درزمینه ای انتخاب کنید که بیشترین تخصص را داشته باشد.

دستور زبان کافی نیست

این امر ضروری است که شما دانش کافی در مورد چند سبک و توانایی انطباق از یکی به دیگری را بر اساس مشتری و تکالیف وی داشته باشید.

آموزش و تجربه بیشتر ممکن است ضروری باشد

برخی مطالعات برای آشنایی با برخی از سبک های مختلف نوشتن برای چاپ مجدد ممکن است لازم باشد به عنوان مثال ، یک پیشنهاد تجاری نباید مانند مقاله ژورنالی باشد که تحقیقات علمی را توصیف می کند. به عنوان یک کتاب نویس ، مهم است که بتوانید به سرعت از تکلیف به تکلیفی خود را تطبیق دهید.

مهلت ها گاهی اوقات می تواند تنگ باشد

به خصوص در دنیای تجارت ، مشتریان ممکن است نیاز به واگذاری در طی 24 ساعت یا کمتر داشته باشند. شما باید بتوانید تحت این نوع فشارها خوب کار کنید.

ساختن یک پایگاه مشتری پایدار می تواند زمان ببرد

فروش ارزش کار شما ممکن است به همان اندازه چالش برانگیز باشد که فروش این حقیقت که شما فرد مناسبی برای انجام کار هستید – به خصوص در فرهنگی که سرعت در بعضی مواقع بر صحت و نثر نوشته شده مقدم است.

کسب و کار ویراستاری

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *